Institutionell

Firma Profili

Innobond Ltd. Şti.; 2017 yılında Ankara'da faaliyetlerine başlamıştır.

Innobond, hedeflerine ulaşırken çevreye ve hukuka saygılı olarak hizmet, ürün gibi her alanda kaliteyi arttırarak müşteri memnuniyeti sağlamayı temel ilke kabul etmiştir. Firmamız, ISO 9001:2015 Kalite Belgesi ve TUV- RHEILAND EN-131 GS Kalite Sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

Türkiye’de EN-131 GS Kalite Sertifika sahibi İLK ve TEK FİRMA olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Firmanın genç ve dinamik oluşu sektördeki gelişmeleri yakından takip eden uzman çalışanlarıyla, hizmet verdiği sektörlerdeki müşterilerinin iş güvenliğini ve gereksinimlerini dikkate alan bir yaklaşımla hareket etmektedir.

Ahşap merdivenlerin tasarımı, üretimi ve pazarlanması faaliyet alanlarımız içerisindedir.

Ürünlerimiz yurtdışında Almanya başta olmak üzere bir çok AB ülkelerine ihraç edilmektedir.

 

Vizyon

NEXSTAİRS markasını yurtdışında bilinir kılarak dünya markası yapmak.

Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak.

Misyon

Innobond Grup olarak ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Üretilen merdivenleri zamanında teslim ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak müşteri sadakatini sağlamak.

Yurt içi ve yurt dışında NEXSTAİRS markamız ile yapı marketlerde yer alarak en çok tercih edilen ahşap merdiven olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

Değerlerimiz

Müşteri odaklı, takım çalışmasına inanan, dürüst ve şeffaf, çalışanlarını sürekli geliştiren, yenilikçi, çevre ve topluma duyarlı, yaratıcı, dinamik.